FOTOGRAF Pavel Večerek

Pavel Večerek - profesionální fotograf Teplice | Ústí nad Labem | Praha |  a celá Česká republika

partneři

Svatební agentura a svatební salon Bellezza  | www.bellezza.cz

 

Svatební a společenský salon Bellezza se o Vás postará v rámci svých možností aby jste byla v den Vaší svatby spokojená a měla ty nejkrásnější vzpomínky.

 

- Výzdoba svatebních tabulí

- Výzdoba restaurací

- Výzdoba kostelů

- Výzdoba Botanických zahrad

- Výzdoba venkovních prostorů

Hudební skupina Duo Mane

www.skupinamane.cz

Měl jsem jako fotograf tu čest zažít spoustu kapel a hudebních skupin. Ovšem jen tato hudební skupina vám dokáže nabídnout více než jen kvalitní hudební vystoupení. Dokáže navodit opravdu přátelskou a zábavnou atmosféru. Velmi vysoce hodnotím profesionální přístup a špičkové vybavení včetně světelné techniky.

Hledáte-li kapelu s více nežli desetiletou zkušeností, při které si bezva zatančíte, pobavíte a zazpíváte spolu s ní známé české i zahraniční hitovky mohu vřele doporučit

Nevěsta, na kterou se nezapomíná

 

V životě každého z nás občas nastanou krásné okamžiky, u kterých si přejeme, aby trvaly co nejdéle. Zastavit čas sice bohuželneumíme, přesto však existují způsoby, kterým je zvěčnit můžeme. Stačí jedno stisknutí fotospouště. K takovým důležitým chvíli patří bezpochyby i svatba. Vzpomínky na každý detail časem vyblednou, ale vy si je budete moci v plných barvách připomínat kdykoli se vám zrovna zamane. Investujte proto do profesionálního fotografa, který vám vytvoří obrázky, které vám nedají zapomenout.

 

Šaty dělají nevěstu

Aby vám to na fotografiích opravu slušelo, potřebujete však víc než kvalitního fotografa. Krásnou nevěstu z vás udělají nádherné svatební šaty. Vybrat ty pravé však není jen tak. Ba naopak – tento úkol patří k těm nejtěžším, se kterým se musí budoucí novomanželka potýkat. Právě na svatební šaty jsou totiž zvědaví všichni přítomné hosté a především váš nastávající. Zvolíte-li správně, pak všechny jednoduše okouzlíte a až budete kráčet uličkou, nikdo z vás nebude moci spustit oči. Sortiment svatebních šatů pro nevěsty je víc než široký -dlouhé, krátké, jednoduché, bohatě zdobené, s širokou sukní nebo korzetem. Nechybí standardní modely pro milovnice klasiky, ani extravagantnější kousky pro odvážnější ženy. Zorientovat se v nabídce tak může chvíli trvat, v salonu vám ale zkušení profesionálové rádi poradí, co bude slušet zrovna vám. Svatební šaty vynikají svou variabilitou, nabízí mnoho prvků i barevných variant, které lze libovolně kombinovat, a tím je plně přizpůsobit vaší osobnosti a také postavě. Musí vám totiž skvěle padnout, abyste se v nich cítila příjemně a přirozeně. Velice milým dojmem působí také sladění se s družičkami a mládenci díky sladěnému výběru dětských šatů.

 

Dokonalý soulad

Sladit se nezapomeňte také s vaším partnerem. S barvou vašich šatů nebo svatebních doplňků může korespondovat pánská vesta, kravata nebo kapesníček v klopě saka – i takový malý detail vás dá dohromady. Chcete-li, aby bylo všem na první pohled jasné, že vy dva k sobě prostě patříte, pak se ženich může sladit celým svatebním oblekem. Váš soulad tak bude dokonalý.

 

 

 

webdesign   |   Dmitrij Tkačuk   Copyright © 2013 Pavel Večerek  +420 601 394 486 | www.prahasvatby.cz | www.pavel-vecerek.cz