FOTOGRAF Pavel Večerek

Pavel Večerek - profesionální fotograf Teplice | Ústí nad Labem | Praha |  a celá Česká republika

o mne

Kariéru profesionálního fotografa jsem začal v roce 2009 a fotografování se věnuji již od roku 1995. Od počátku své kariéry jsem si předsevzal odlišit se a prezentovat svůj vlastní  fotografický a grafický styl. Ze všech možných témat mne nejvíce oslovila práce s ženskou krásou a dětmi, které naplňují můj život.

 

Je mi opravdu ctí, že mohu být u toho, když stiskem fotospouště zastavím čas a zaznamenám tak šťastné okamžiky jednotlivých etap Vašeho života. Nesmírně mne motivují Vaše děkovné emaily a nadšené komentáře vašich přátel na facebooku a to mě vždy ujistí, že má práce se ubírá správným směrem.

 

Svou práci beru velmi zodpovědně a mým cílem je nabídnout vám maximální kvalitu a profesionální přístup. Svou odbornost neustále rozšiřuji.

 

Neodmyslitelnou součástí mého portfolia jsou také svatby, se kterými mohu  realizovat své kreativní nápady. Nejčetnější a nejmilejší skupinou jsou rodiny s dětmi, pro které jsem také rozšířil nabídku o jak jinak, než kreativní a nápadité fotodárky nejen z vašich fotografií. Naleznete je v sekci e-shop fotodárky, nebo rovnou na www.darky-vecerek.cz.

 

Každý z nás má nárok na kvalitu a individualitu. Odlište se, pomůžu vám najít hluboko v sobě skrytou krásu. Ukážu vám jak se postavit před objektiv tak, abyste vždy vypadali dobře.  Pokud uvažujete o tom, nechat si nafotit dokonalé prezentační fotografie, exkluzivní klasické portréty Vás i celé Vaší rodiny nebo jiné fotografie, které se stanou pokladem Vaší sbírky a přátelé Vám je budou závidět, jste na správné adrese! Neváhejte mne kontaktovat. Překročte hranici mezi dobrým a excelentním.

 

„Když si koupíte profesionální zrcadlovku , nestanete se fotografem. Stanete se jeho majitelem.“

_________________________________________________________________________________

reference:

 

Dana, svatba, ateliér děti: "Úžasná práce a skvělý člověk, který má smysl pro humor. "

 

Ilona Drašarová glamour, svatba: "Skvělé nápady, přátelské jednání a nakonec super výsledek. Určitě doporučuji. " beremese.cz

 

Pavla Krpálková, glamour, photo book :"Výborná práce. Odborník, jednou bude fotit jen VIP modelky.;-) "

 

Jermanová Jana rodinné foto: "Profesionální pan fotograf, velmi vřelý přístup jeho i manželky, výsledné fotografie na jedničku. Moc ráda všem doporučuji."

 

JitkaSvobodová, glamour, portrét : "Příjemné jednání a výsledný dojem z focení i fotek jedinečný... nejde jinak než doporučit."

 

Veronika a Petr Svobodovi, svatba, těhotenské foto, novorozenec, narozeninové foto : "Krásné fotky, parádní jednání. Není co dodat. Doporučujeme."

 

Lenka Mikulíková, glamour, rodinné foto : "Profesionální a zároveň velmi milé jednání. Nádherné fotografie za rozumnou cenu. Individuální přístup. Všem velmi doporučuji. "

 

Lucia Siecheová, dětské foto : "Převeliká spokojenost s profesionálním přístupem, finanční stránkou a skvělými nápady. Vřele doporučuji. Kdo neuvidí, neuvěří. "

 

Martina Makošová glamour, rodinné foto : "Mohu s klidnou duší říci, že je precizní, svou práci odvede na 200%. Člověk se s ním domluví a pobaví, vždy je na něj spolehnutí. Focení v příjemném prostředí "

 

Cecílie Beranová dětské foto: "Fotografa vřele doporučuji! Je s ním skvělá domluva, dělá svou práci velmi profesionálně a důkladně, ke každému přistupuje individuálně a výsledek je vždy perfektní… "

____________________________________________________________________________________

webdesign   |   Dmitrij Tkačuk   Copyright © 2013 Pavel Večerek  +420 601 394 486 | www.prahasvatby.cz | www.pavel-vecerek.cz